Korda Racing: Vincze Feriék újra a csúcson

• szeptember 12, 2023

A hétvégén megszerezte idei második – és négy esztendeje nagyon várt – bajnoki címét a Korda Racing, miután Győrben második lett a Vincze Ferenc, Percze Nándor kettős, így egy futammal a vége előtt megnyerték a 2023-as HUMDA Magyar Rallye Bajnokságot. Az immár kétszeres magyar bajnok Vincze Ferenc október elején rajthoz áll a Rally Hungaryn, ahol megmérettetik magukat az Európa-bajnoki mezőnyben.

olvass tovább

Boldogok vagyunk!

• november 09, 2021

Sikeresen teljesítette a Kronome Ákos - Pásztor Tamás ralipáros a III. Rally Hungary-t. P11 kategória győzelmet és ORC 2WD ötödik helyet értetek el

Kínszenvedés volt az egész

• november 03, 2021

A Rally Hungary-n minden adott lett volna ahhoz, hogy Osváth Péter és Papp Tamás feltegye a pontot az i-re: remek pályákon, kiváló időben biztosíthatták volna be az év végi eredményüket a bajnokságban